ADISSAD
İletişim Bağlantılar Haberler Dökümanlar Hukuk Servisi Üyelik Hakkımızda Ana Sayfa
Site Üye Girişi
Kullanıcı adı
Şifre
Yeni Üyelik | Şifremi Unuttum
Ağız ve Diş sağlığı Merkezleri, Poliklinikler ve Muayenehaneler artık tek çatı altında daha güçlü…
Haberler - Hizmet İhracatçıları Birliği Sağlık Hizmetlerine Yönelik Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticareti Destekleri Seminerine Ağız ve Diş Sağlığı Sektörü Kurumlarını Davet Ediyor
Hizmet İhracatçıları Birliği Sağlık Hizmetlerine Yönelik Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticareti Destekleri Seminerine Ağız ve Diş Sağlığı Sektörü Kurumlarını Davet Ediyor
Hizmet İhracatçıları Birliği teşvikler hakkında düzenleyeceği seminere Ağız ve Diş Sağlığı sektöründe faaliyet gösteren kurumların da katılmasını arzulamaktadır. Özellikle sağlık turizmi kapsamında kurumlara büyük kazanımlar sağlayan bu teşviklerin sektör paydaşlarımıza duyurulması açısından derneğimiz yetkilileri ile iletişime geçildi. Seminere ait bilgiler aşağıdaki gibidir.

Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) organizasyonunda, Sağlık Hizmetleri’ne yönelik olarak, T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan “2015/8 Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticareti Destekleri” ile “2015/9 Turquality ve Marka Destekleri Programı”na başvuru ve süreçleri hakkında firma, kuruluşları bilgilendirmek üzere Dış Ticaret Kompleksi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu'nda 19 Şubat 2019 Salı günü 16:00-17:30 saatleri arasında “Sağlık Hizmetleri Sektörü Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticareti Destekleri Semineri” düzenlenecektir.


Söz konusu ihracat desteklerine başvuruda bulunan ve/veya bulunmayı öngören firmalar ile kuruluşlara yönelik seminere ücretsiz katılım için aşağıdaki link üzerinden katılım formunun doldurulması gerekmektedir.


https://www.docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1GhB-Y9TlpYjjSXdxAAeEbM65pIdcKNeMIYFUpk7t0zw2Eg/viewform
Eklenme tarihi: 14.2.2019
Kaynak: HİB

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız
Güncel Haberler
Copyright 2009 - 2012 © ADİSSAD Tüm Hakları Saklıdır. web yapım: tabi media