Anfaş Hetex''de 1.Uluslararası Sağlık Turizmi Günl

27-02-2009

Bu yıl bir ‘ilk''e imza atarak, turizm ve sağlık sektörünün önde gelen isimlerini, Anfaş Hetex fuarının ilk günü düzenlenen 1.Uluslararası Sağlık Turizmi Günleri''nde Antalya''da buluşturdu.  


Prof. Dr. Çimen Karasu ve Öğr. Gör. Nihat Ayçeman moderatörlüğünde gerçekleştirilen Spa Pazarı , Alternatif Uygulamalar ve İşletme Sistemleri başlıklı seminer, Medikal Turizm Derneği, Türkiye Kaplıca Talasso ve Kür Merkezleri Derneği, Masaj ve Doğal Terapiler derneklerinin işbirliği ile organize edildi.


İlk gününde %30''u yurt dışından olmak üzere, 100 ü aşkın sektör profesyoneli tarafından takip edilen etkinlik, İspanya, Bulgaristan, Almanya, Ukrayna, Macaristan ve Türkiye''den sektörün farklı dallardaki uzmanlarını bir araya getirdi. Birinci Uluslararası Sağlık Turizmi Günleri Semineri Spa, Wellness çalışanlarını, yöneticilerini, akademisyenleri, yatırımcıları, turizm ve sağlık alanlarının karar vericilerini ve moda belirleyicilerini Türkiye`de ilk kez Anfaş Hetex Sağlık ve Turizm Fuarı''nda bir araya getirdi.


Seminerler iki daha, gün boyunca devam edecek olup katılım ücretsizdir.